Projekt

Pohodlne sa usaďte a nechajte sa previesť bývaním, ktoré čoskoro vyrastie v susedstve rodinných domov pod obytnou časťou Klokočina. Vyberte si kvalitné moderné bývanie v tichom prostredí plného zelene s krásnymi výhľadmi na kopec Zobor a celú Nitru.

Bytový komplex Zelené dvory pozostáva z piatich bytových domov. V každom z nich je 53-60 bytov, od ekonomických dvojizbových a trojizbových bytov až po rozľahlé luxusné penthausy s veľkými terasami nachádzajúce sa na vrchných podlažiach. Každý byt má balkón, terasu alebo predzáhradku, ktorá vaše bývanie spája s okolitou prírodou. V súteréne sú zriadené odkladacie priestory na vaše bicykle, lyže a iné potreby. Vo vnútroblokoch sa budú nachádzať oddychové zóny a detské ihriská.

Pre každý objekt je určený dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži alebo v exteriéri, ktoré si môžete za zvýhodnených podmienok prikúpiť k vášmu bytu.

Neplaťte za zbytočnú plochu!  Projekt Zelené dvory  je navrhnutý tak aby čo najviac eliminoval zbytočne plochy , čím sme dosiahli malé výmery bytov pri zachovaní dostatočného úžitkového priestoru na bývanie, porovnateľného s klasickými výmerami iných projektov. Vo výsledku získavate za nižšiu cenu komfortný byt s nižšími prevádzkovými nákladmi.

Využitím financovania cez hypotekárny úver  alebo úver na bývanie cez našu partnerskú banku sa stane dostupným bývaním pre každého – a vo vlastnom !  Výška splácania úveru pri klasických podmienkach býva nižšia ako platba nájmu v prenajatých bytoch. Zároveň kúpa bytu je výhodná investícia nakoľko dopyt po nájomnom bývaní v Nitre vďaka novej automobilke výrazne rastie.

 

Blok A: Skolaudovaný

Blok B: Skolaudovaný

Blok C:  vo výstavbe
Termín dokončenia: 6/2022

Blok D: vo výstavbe
Termín dokončenia: 1/2023

VYBERTE SI SVOJ BYT